top of page

Robotika, elektronika a programování

Cena

12 500 Kč

Délka lekce

60 minut

více o kroužku
Obrázek lektora

Lektor/ka

Zdeněk Smrčka

Zapálený Matfyzák, kterého baví práce s dětmi a dospělými a rád předává své vědomosti. Garant odborných informatických, matematických a technických kroužků a kurzů Intellectus.

Vystudoval jsem Matematicko-fyzikální fakultu v Praze, a to dva obory: Obecnou Informatiku a Matematiku a informatiku zaměřenou na vzdělání. Dlouhá léta jsem pracoval pro projekt Talnet pod NPI při MŠMT jako koordinátor a technická podpora T-kurzů pro zvídavou a nadanou mládež se zájmem o přírodní a technické vědy a také jsem působil jako odborný pracovník pro vzdělávací a týmové aktivity pro projekt Perun. Od roku 2019 jsem vedoucí Digitální a technologické laboratoře Datel v rámci Systému podpory nadání při MŠMT, kde se společně s celým týmem snažíme zavádět ve školách v ČR technologické novinky do výuky.


Organizátor kroužku je Intellectus, Talentpoint Intellectus, IČ: 00923486, místo konání je u nás v ZŠ Vitae.

Více informací též na http://intellectus.cz/krouzky/

Náplň kroužku

Děti se zde během lekcí seznamují se základy fyziky, elektrotechniky i programování. Jako správní elektrotechnici se naučí sestavit různé elektrické obvody či stavět, programovat a ovládat roboty na pokročilé úrovni. Zkušenější děti se mohou naučit i programovat drony a pracovat s mikropočítači a s různými typy čidel.

Kroužek je vhodný pro všechny děti se zájmem o pokročilejší technické znalosti a dovednosti – doporučujeme od 8 let, ale vždy záleží na konkrétních zájmech a vyspělosti dítěte.

Před zápisem do kroužku Robotika, elektronika a programování je vhodné absolvovat kroužek Malý programátor 1.

Náplň kroužku a přístup lektora jsou vždy přizpůsobeny individuálně podle složení kolektivu dětí na kroužku.

Termíny

PÁ 16:15 – 17:15

Počet lekcí

10 / pololetí

První lekce

16. 2. 2024

Náhrady a omlouvání lekcí

Řeší přímo společnost Intellectus: http://intellectus.cz/obchodni-podminky/

bottom of page