top of page

Formativní hodnocení – tři setkání pro 1. stupeň

Cena

26 500 Kč bez DPH
32 065 Kč s DPH
/ tři setkání

Formativní hodnocení – tři setkání pro 1. stupeň

K čemu slouží formativní hodnocení? Co všechno obsahuje? Jak postupně přivést děti ke zodpovědnosti za vlastní učení? A kdo vlastně plánuje výuku? 


Pronikněte s námi do tajů formativního hodnocení! 


Na třech setkáních s vámi projdeme zkušenosti s formativním hodnocením napříč prvním stupněm Základní školy Vitae, praktické ukázky jednotlivých technik a postupů a příkladů, které můžete okamžitě využít ve výuce. 


Školení je určeno pro sborovny nebo pro tým pedagogů základní školy.


Každé setkání bude obsahovat stručnou prezentaci od lektorek (ukázky praxe ve Škole Vitae), diskuzi a sdílení materiálů, které si přinesou účastníci. Na každou lekci se předpokládá, že účastníci a účastnice přinesou vlastní materiály (ukázky žákovské práce, které dokládají žákovské učení). V kurzu se budeme zabývat konkrétními strategiemi formativního hodnocení, které napomáhají vzniku kvalitních důkazů o učení. Analýza těchto důkazů usnadňuje vyučujícím rozpoznávat silné a slabé stránky jejich žáků a žaček, a tím zefektivňuje proces učení. 


Další nabízená témata (zařadíme dle Vašich potřeb):

- Žákovské sebehodnocení 

- Učitelská zpětná vazba

- Vrstevnické učení

- Jak psát slovní hodnocení

- Vedení žákovských portfolií

       

Domluvu na konkrétní podobě semináře provedete přímo s ředitelkou Školy Vitae Ivetou Jonášovou. Kontaktujte ji na iveta.jonasova@skolavitae.cz. Předmět zprávy prosím uveďte: Zájem o kurz formativního hodnocení.


Těšíme se na společné objevování tajů formativního hodnocení.  

nabídka
Kotva 1
bottom of page